Klas Trading LTD. © 2023 All Rights Reserved.


HESAP AÇILIŞI

 

 

Hazır mısınız? Sizi Klas FX yatırım dünyası ile tanışmaya davet ediyoruz. 

Yatırım stratejilerinizi gerçek bir kazanca dönüştürmek için şimdi gerçek hesap açın!
Klas FX ile yatırım hesabı açılış işlemlerini, kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal olarak açmak istediğiniz hesap türüne uygun evrakları tam ve eksiksiz doldurup imzaladıktan sonra hesabınız açılacaktır. 
Klas FX'te forex hesabı açılış işlemlerinizi müşteri temsilcilerimizden destek alarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel hesap açmak isteyen yatırımcılar için sözleşme ile birlikte gereken evraklar;

1 - Nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport fotokopisi (yeni pasaportlarda ana-baba adı) 

2 - Son 3 aya ait hizmet faturası (elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelikler) veya ikametgah belgesi. 

Kurumsal hesap açmak isteyen yatırımcılar için sözleşme ile birlikte gerekli evraklar;

1 - Vergi Levhası, 

2 - Kuruluş Ticaret Sicil Gazetesi, 

3 - Faaliyet Belgesi, 

4 - Noter Tasdikli İmza Sirküleri, 

5 - Sözleşme imzalamaya ve hesapta işlem yapmaya yetkili kişilerin yetki durumlarını gösteren belge ve bu kişilerin kimlik belgeleri, adres, iletişim belgeleri ve imza beyan bilgileri.

Daha detaylı bilgi veya sorularınız için +90 850 886 09 93 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimiz ile direkt iletişime geçebilirsiniz.

 

Data Sağlayıcı Yerleşik Bilgisi Ortalık ilişkisi
FX-EDGE ABD YOKTUR
FXDD Malta YOKTUR
X

- Klas FX, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

- Klas FX sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında; sadece Klas FX bünyesinde kullanılmaktadır.

- Klas FX, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

- Klas FX, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

- Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Klas FX müşterilerine daha özel ve etkin bir yatırımcı deneyimi yaşatmak amacıyla Klas FX’in iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

- Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri onayı ile değiştirebilmektedir.Yetkililer dışında başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

- Herhangi bir zamanda email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

- Klas FX güvenli müşteri alanında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 1024 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

X

PANEL GİRİŞ

X

PANEL GİRİŞ